HANDLEKURV 0 varer

Handlekurven er tom

Gradering 09 - informasjon til alle medlemmer (copy 1)

Gradering 09 - informasjon til alle medlemmer (copy 1)

Gradering 09 - informasjon til alle medlemmer (copy 1)

publisert: 26 November, 2009

Mandag 14/12 kl. 18:00-22:00 i Nesoddhallen

 ...blir det vintergradering. For å gradere må du ha møtt på minst 2/3 av treningene i semesteret. Sjekk din oppmøteprosent, og dersom denne er under 67 % må du kontakte instruktør for vurdering.

Nytt av året er at det kun blir skriftlig teoriprøve for 4.cup og høyere, og denne prøven avholdes på mandag den 7. desember etter treningen (19:30). Det er obligatorisk teoriundervisning for alle mandag 30.november kl. 18 til 20. Denne dagen blir det ikke vanlig trening.

Graderingen koster kr. 250 inkludert alle avgifter, belte og diplom. Beløpet betales ved ankomst, eller på forhånd via nettbank (ta med kvittering!).

Husk Taekwondopass!
Dette med Taekwondopass gjelder ikke nybegynnerne (hvitt belte), som får pass utdelt etter gradering forutsatt at registreringsskjema og bilder er levert på forhånd.

Dommerpanelet består av et utvalg av klubbens sortbelter som sammen avgjør om graderingen er bestått. Pensumheftet til klubben finner du for nedlasting på klubbens hjemmesider; www.nesoddentkd.no. Om det er noe du er usikker på må du kontakte din instruktør, Bjørn Tangenes eller Jarle Rygh.

Det er hyggelig om du tar med deg familie og venner på graderingen. Klubben selger kaffe og kaker, og det blir litt oppvisning. Og denne gangen er det vårt nystartede barneparti som opptrer, det gleder vi oss til!

Informasjonsskriv med påmeldingsslipp for klubbens vanlige medlemmer finner du for nedlasting her...

Barnepartiets første gradering!

De første som skal "gradere" er barna. Vi starter presis klokken 18, så være ferdig skiftet i god tid. Dette blir en kort oppvisningsgradering som tar ca 10-15 minutter. Det skal være lek og moro også her, så det er ikke noen ting å grue seg til. Ikke for de små, og heller ikke for mamma og pappa.

Når det gjelder graderingen for barnepartiet, så trenger vi ikke noen påmeldingsslipp, og det skal ikke innbetales noen penger for graderingen denne første gangen. Det er derimot viktig avt mamma og pappa er med for å se på - og heller kjøper ekstra mye kake for å støtte klubben litt... :)

 

Velkommen!